O EasyDiet

Pewnie wiesz, że sposób odżywiania ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie. Właściwa dieta może w znacznym stopniu przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, wzmocnić organizm i poprawić jego funkcjonowanie. Jedząc 5 zbilansowanych posiłków dziennie w odstępach 2-3 godzinnych, możesz uregulować przemianę materii, uzyskać właściwą masę ciała i odczuć przypływ energii. Ważne jest także, by menu było właściwie skomponowane – zawierało wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Jednak codzienny pośpiech często sprawia, iż brak Ci czasu na przygotowywanie i regularne jedzenie pełnowartościowych posiłków. Już nie musisz rezygnować ze zdrowia!

EasyDiet przygotuje dla Ciebie pełnowartościowe, zbilansowane zestawy posiłków z dostawą do domu lub biura. Z nami możesz łatwo i przyjemnie zadbać o zdrowe odżywianie, schudnąć, poprawić wygląd i samopoczucie.

Oferujemy wyżywienie całodzienne w postaci 5 posiłków: śniadania, obiadu, kolacji i 2 przekąsek lub częściowe (3 dowolne posiłki).

Menu EasyDiet jest układane przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu, masz pewność, że jest ono tworzone zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania, odpowiednio zbilansowane i zawiera ustaloną ilość kalorii.

Posiłki komponujemy z produktów, które przy stosunkowo niskiej wartości kalorycznej są bogate w witaminy, minerały oraz inne cenne składniki odżywcze mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nasi kucharze stosują odpowiednie metody obróbki termicznej, aby dania były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Przede wszystkim jednak wykorzystują całą swoją wiedzę i fantazję kulinarną do tworzenia smacznych i urozmaiconych potraw. Dodatkowo w razie potrzeby możesz liczyć na wsparcie dietetyków, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane ze zdrowym odżywianiem i odchudzaniem.

W naszej ofercie mamy następujące programy cateringu dietetycznego: zdrowe odchudzanie, zdrowa dieta na co dzień, wegetariański, antycholesterolowy, antycukrzycowy.

Wystarczy tylko wybrać program żywieniowy odpowiadający Twoim potrzebom, a przekonasz się, że zdrowa dieta nie musi być nudna i uciążliwa.

EasyDiet. Jesz zdrowo i czujesz się lepiej